Vinylove podlahy

Vinyl se dá použít ve všech prostorách, i v místnostech
s podlahovým vytápěním. Nabídku aktuálních dekorů vinylu ovlivňují současné módní trendy v bydlení, a to včetně dnes tolik žádaného vzhledu opotřebeného nebo recyklovaného dřeva. Vinylové podlahy jsou vysoce odolné proti nečistotám.

Thermofix Wood 2018 - 2020 - cena od 566kč za m2 / s DPH

Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na světe. Jestli jste někdy pochybovali o věrohodnosti imitace přírodního materiálu, pak věřte, že vinylovou podlahu Thermofix od dřeva nemáte šanci rozeznat pouhým zrakem. Budete si na ni muset sáhnout a ani tak si nebudete dokonale jisti, že to není dřevo.

Fatraclick - cena od 875 kč za m2 / s DPH

Kolekce plovoucí vinylové podlahové krytiny FatraClic nabízí 20 dekorů dokonale imitující dřevěné podlahy. Všechny dekory jsou dostupné pouze v jednotném rozměru 1235 × 230 mm.
Plovoucí vinylová podlaha FatraClick v sobě kombinuje inovaci v konstrukci podlahovin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a moderní trendy interiérového designu.
Celková tloušťka je 9,5 mm a tloušťka nášlapné vrstvy 0,4 mm. Díky trendovým vzorům, snadné údržbě, vysoké odolnosti a snadné instalaci je ideálním řešením pro každý dům, byt či komerční prostory

VEPO - cena od 566 Kč za m2 / s DPH

Vinylová podlaha VEPO je složena z několika vrstev s vloženou skelnou stabilizační mřížkou, která zaručuje stabilitu výrobku.
Užitná nášlapná vrstva je opatřena dezénem, který reálně imituje přírodní materiály. Navíc má povrch polyuretanovou PUR vrstvu, která zvyšuje její odolnost a usnadňuje její údržbu. VEPO je lepená vinylová podlaha.
V kolekci vinylové podlahy VEPO najdete 16 unikátních dekorů ve věrné imitaci dřevěné podlahy.
Jde o český výrobek s jednoduchou údržbou.