O nás

O nás - Tym Servis

Podlahy Olomouc

Nepokládáme jen podlahy, ale nabízíme kompletní služby!


Hledáte v Olomouci spolehlivé a zkušené podlahářství? Plánujete doma či ve firmě novou podlahu a potřebujete profesionálně poradit s výběrem typu, značky a podlahy?

Součástí našich služeb je úvodní konzultace na místě pokládky, profesionální poradenství, zaměření prostoru, vytvoření návrhu, zpracování cenové nabídky, dodání a pokládka vybraného materiálu, předání. Předem pro vás vytvoříme individuální plán prací, postaráme o vyklizení prostor a následně po sobě vše perfektně uklidíme. Budete-li chtít, můžete nám jen předat klíče a přijít k hotovému.

Více informací


Nemontujeme pouze dveře, ale nabízíme kompletní služby!

Řešíte nové dveře a hledáte v Olomouci kdo by Vám pomohl s výběrem a jejich montáží? Zařizujete nový byt nebo pouze převlíkáte ten starý do nového kabátu? Nevíte si rady s  výběrem a už vůbec jak dveře namontovat?

Součástí našich služeb je úvodní konzultace na místě, profesionální poradenství, zpracování cenové nabídky, zaměříme, dodáme a montáž vybraného materiálu, předání. Kutilské práce jsou pro nás odborná záležitost, budete nadmíru spokojení.

Více informací