Moderní PVC splňují hygienické a bezpečnostní standardy, a jsou antialergické. Dalšími výhodami jsou akustické a izolační vlastnosti. PVC je vyhledávanou krytinou pro svou „tichost" při chůzi a také pro dobrý přenos tepla. Dá se skvěle využít v kombinaci s podlahovým vytápěním. PVC je možné zakoupit v mnoha dekorech a barvách, včetně realistických napodobenin dřeva nebo kamene.

Supreme Plus - cena od 422Kč za m2 / s DPH

PVC podlaha Supreme Plus je určena pro bytové i komerční prostory. Díky speciální povrchové úpravě TopClean ™ PUR má vynikající odolnost vůči protlakům. V kolekci najdete jak dekory dřevěné, tak i minerální "čipsového" vzhledu.1

WHITELINE - cena od 426 Kč za m2/ s DPH

je bytové PVC s třídou zátěže 23, 32. Je specifické v tom, že na spodní straně je nalepena bílá textilní vrstva, která po instalaci zakryje drobné nerovnosti povrchu, zvyšuje kročejový útlum a přináší větší komfort tepla.

Fatra - cena od 426 Kč za m2 / s DPH

PVC podlaha v rolích LINO, kolekce DOMO propůjčí interiéru moderní vzhled a útulný pocit za přijatelnou cenu. V nabídce je celkem 8 vzorů, v dekorech dřevo, korek a kámen. 
K použití jako podlaha v domácnosti nebo komerčních prostorách. PVC podlaha má protiskluzovou úpravu, je odolná proti opotřebení, stálobarevná pod umělým osvětlením, vhodná pro podlahové topení a udržuje rozměrovou stálost podlahy – bez zvlnění a prasklin.